KIM JESTEŚMY

Od ponad kilku lat organizujemy dla dzieci na emigracji w UK oraz Irlandii - imprezy, spektakle oraz wyjazdy do Polski. Zaczynaliśmy jako kilkuosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej, dziś można śmiało powiedzieć, że organizujemy wydarzenia dla tysięcy osób, nasze imprezy w UK i Irlandii cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ilość dzieci na naszych wyjątkowych wyjazdach do Polski także stale wzrasta.


Śmiało można powiedzieć, że jesteśmy:

#1 w doświadczeniu pracy z dziećmi i młodzieżą
w Wielkiej Brytanii i Irlandii, a od 17 lat w Polsce!

DLACZEGO DLA DZIECI?

Od prawie 20 lat pracujemy z dziećmi i młodzieżą, dbamy o ich rozwój i przyszłość. Ważne jest dla nas ich poczucie bezpieczeństwa, poznawanie Świata, rozwiązywanie problemów, samodzielność i przede wszystkim aby ich najmłodsze lata były zapamiętane jako NIESAMOWITE I NIEPOWTARZALNE. Staramy się dla dzieci tworzyć najlepsze kolonie, obozy i zimowiska. Nasze wyjazdy mają bawić, inspirować i uczyć. Poprzez burze mózgów oraz inne narzędzia chcemy pobudzać ich do działania, rozwijać wyobraźnie i napędzać ich umiejętności. Tą misję realizujemy dzięki naszej pozytywnej załodze i wieloletniemu doświadczeniu.

BEZPIECZNY WYPOCZYNEK

Najważniejsze dla nas jest BEZPIECZEŃSTWO dzieci. Tworząc i realizując nasze oferty sugerujemy się tylko i wyłącznie bezpieczeństwem i zadowoleniem Państwa pociech. Zacznijmy od początku. Przed realizacją programu kolonii czy zimowiska trzeba jakoś dotrzeć do celu. Wybieramy zaprzyjaźnionego przewoźnika POLONIĘ TRANSPORT, która od wielu lat posiada tzw. rejsowe połączenia pomiędzy Polską a UK. Doświadczenie, nowe autokary oraz przemyślane trasy są gwarancją najbezpieczniej opcji transportu dla Państwa dzieci. Następnie dobieramy atrakcje, aby połączyć nie tylko szaloną zabawę, ale także rozwagę. Przez cały okres trwania wyjazdów staramy się na każdym kroku dbać o bezpieczeństwo milusińskich. Deponujemy dla bezpieczeństwa dzieci tylko określone w umowach kwoty kieszonkowego. Z doświadczenia wiemy, że dziecko wtedy skupia się na realizacji programu wyjazdu i jest wtedy szczęśliwsze. Bezpieczeństwo rodziców gwarantuje również GWARANCJA UBEZPIECZENIOWA, ZEZWOLENIE ORGANIZATORA TURYSTYKI ORAZ WPISY DO KURATORIUM OŚWIATY.

SPOTKANIA ORAZ OPINIE

Jesteśmy z Wami praktycznie cały czas, przez cały rok, wszędzie na Świecie gdzie się da! Co pół roku gościmy u Was w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii z naszymi imprezami, spektaklami i animacjami. Stale prosimy Was o kontakt z nami, wymianę opinii, kontaktów, zdjęć oraz wspólnych wyjazdów do końca Świata i o jeden dzień dłużej! Praca z dziećmi oraz ich rodzicami sprawia nam przyjemność. Dziękujemy za wieloletnią współpracę i zaufanie. Powierzacie nam swoje najdroższe skarby życia!
 • Super wspomnienia, super Zimowisko, super ekipa..... Do zobaczenia za rok
  Mama Julki i Filipa
 • Super sprawa moj syn zadowolony bardzo dziekuje i pozdrawiam
  Daniel G.
 • Super zimowiska.Nie możemy sie juz doczekać kolonii w Łebie
  Marlena S.
 • Wspaniałe wspomnienia. DZIEKUJEMY!!!! Czekamy na kolejne zimowisko!
  Marta K.
 • Fantastyczna przygoda niezapomniane chwile!!! Dzieci wciaz opowiadaja o zimowisku! Dziekujemy i do zobaczenia !!!
  Mama Majki
 • Slowa uznania dla GRAMYDLADZIECI za profesjonalizm, moc atrakcji przygotowanych dla dzieci kazdego dnia, za zyczliwosc i serdecznosc ktora otaczali dzieci kazdego dnia. Gratulacje, jestesce WIELCY! Fantastyczny filmik!
  Teresa P.
 • Dzieci przywiozly z Zakopanego same mile wspomnienia, nauczyly sie wielu nowych rzeczy, nawiazaly sie nowe przyjaznie. Juz odliczaja dni do nastepnego razu!!! Szkoda ze tak dlugo trzeba czekac !!! Wyjazd na Zimowisko Zakopane 2016 uwazamy za bardzo udany
 • Przede wszystkim wielkie dzięki za zorganizowanie takiego wyjazdu.Dzięki Państwu moje dziecko miało możliwość wyjazdu w Polskie góry .Opieka doskonała.Zabawy i wszelkie atrakcje na najwyższym poziomie.Wspomnienia bezcenne.
 • Bardzo fajnie zorganizowany obóz w Zakopanem ! dzieci zadowolone i już nie mogą się doczekać wakacyjnego obozu w Łebie !
 • Bardzo dobra opieka , świetnie zorganizowany czas i dużo atrakcji. Polecam !
 • Bardzo jestesmy zadowoleni z organizacji, ekipa przemiła z dobrym podejściem do dzieci. Córka wróciła z Zakopanego bardzo szczęśliwa :)
 • The trip was amazing, it was the best trip you can ever go to.
 • Zimowisko w Zakopanym 2016. Super organizacja! Świetna zabawa! Dużo atrakcji! Jesteśmy bardzo zadowoleni :) a Julcia najbardziej Emotikon :) Dziękujemy i pozdrawiamy :)
 • Zimowiska w Zakopanem jak najbardziej udane. Opiekunowie bardzo mili i chętni do pomocy.Mimo obaw pierwszy dłuższy wyjazd mojego 8latka zaliczamy do tych udanych:) Dziecko przywiozło ze sobą bardzo miłe wspomnienia. Polecam jak najbardziej