Bezpieczeństwo ponad wszystko
dla dzieci.

Paralaksa tła

Poznaj naszą kadrę

mgr Aneta Mikulska

Kierownik kolonijny


Ponad 10-letnie doświadczenie pracy z dziećmi na obozach i koloniach w roli kierownika oraz wychowawcy.

Z wykształcenia jest magistrem biologii i edukacji środowiskowej, pracuje w jednym z warszawskich gimnazjów gdzie oprócz funkcji pedagoga jest propagatorem ekologicznego stylu życia. Wielokrotnie pełniła funkcje wychowawcy, kierownika czy animatora imprez dla dzieci o przeróżnej tematyce. Zawsze niezmordowana, z głową pełną pomysłów. Dzieciaki pod jej opieką nigdy się nie nudzą a uśmiech nie schodzi im z buziek. Pogodna, ciepła, serdeczna i nad wyraz opiekuńcza. Jej hasło wywoławcze to „moje Aniołeczki”.

Patt Wichert

Organizator
Kierownik kolonijny

+44 7440520661


Absolwent Poławiaczy Pereł Uniwersytetu Jegiellońskiego w Krakowie, Szkoły Liderów Polonijnej, Strażnik Dziedzictwa Kulturowego (National Heritage Board of Poland).

Serce prawdziwego podróżnika. Z zawodu jest informatykiem, ale tuż po zakończeniu edukacji w Polsce wyruszył do Irlandii gdzie nabył doświadczenie w biurze podróży. W firmie dba o wszystko co związane od strony administracyjnej i technicznej podczas naszych eventów. Doceniony w 2015 przez Kancelarię Prezydenta Rzeczpospolitej Polski. Wielokrotnie szkolił dyrektorów i prezesów firm z zakresu marketingu w sieci. Na swoim koncie posiada współpracę z wieloma znanymi markami w Polsce i Europie. Posiada kwalifikacje do pełnienia funkcji kierownika wypoczynku nr KK/127/178.

Grażyna Miśkowicz

Pielęgniarka / Kierownik kolonijny


Pani Grażynka od ponad 16 lat organizuje obozy i kolonie dla dzieci w swojej Stadninie Koni w Runowie. Jest tam Kierownikiem oraz Pielęgniarką. Na co dzień posiada swój gabinet w dwóch szkołach na pomorzu. Uwielbia dzieci, sama jest mamą trójki dzieci.

Iwona Tudaj

Wychowawca kolonijny / Aktor


Absolwentka SGGW w Warszawie - terapia pedagogiczna i wspomaganie rozwoju dziecka. Iwona pracuje odkąd pamięta w Teatrze Pinokio jako animator czasu wolnego dla dzieci. Jest osobą kreatywną, prowadzi zajęcia z muzykoterapii, kultury i sztuki.

Agnieszka Król

Wychowawca kolonijny / Aktor


Agnieszka jest absolwentką PWSZ. Malarka i Animator w Teatrze Pinokio. Jest także kreatorem scenografii i kukiełek. Na co dzień pracuje z dziećmi w przedszkolach w całej Polsce.

Marek Grzegorczyk

Instruktor / Sportowiec


Marek jest nauczycielem WF, sędzią PZN, trenerem II klasy narciarstwa klasycznego, instruktorem sportu w zakresie narciarstwa alpejskiego, zapalony narciarz oraz miłośnik sportowych motocykli.