Ze względu na wyprawę do USA nasze biuro od czerwca-października będzie pracować w godzinach 21:00 - 1:00 (w nocy) czasu UK.
Prosimy o kontakt na 07459026600 w godzinach pracy lub zalecamy 24/h e-mail: biuro@gramydladzieci.com
Podczas kolonii letniej 11-18.08.2017 będzie działał również biurowy numer 07448460138 (Kierownik wypoczynku).

Wyprawę do USA można śledzić na blogu Kierunek Podróże >>

Oferta Zima & Lato 2017/2018:Muzycy Sylwii Grzeszczak na Wakcjach 2017!


Zapraszamy serdecznie na nasze wyjątkowe Wakacje dla dzieci z całej UK! W planie naszego wyjazdu 11-20.08.2017 do Jantara k/Gdańska: zajęcia sportowe, warsztaty muzyczne z muzykami Sylwii Grzeszczak, Kamila Bednarka czy Enej.

Wieloletnia przyjaźń z zespołem naszego kierownika Patryka owocuje warsztatami dla Was! Skład: Kuba M. to producent muzyczny oraz gitarzysta w zespole Sylwii Grzeszczak. Wspólnie z Sylwią i Liberem tworzył ich największe hity i wspierał muzycznie. Ania M. gra na skrzypcach i wyjątkowa podkreśla swój instrument we wszystkich przebojach tego zespołu. Uwielbia dzieci i już nie może się doczekać warsztatów. Piotrek Ż. gra na puzonie i jest w zespole najkrócej. W przeszłości grał w zespołach Kamila Bednarka oraz Enej. Aktualnie uczy dzieci i młodzież w Szkole Muzycznej w Mrągowie.

Oprócz tego przewidzieliśmy odlotowe atrakcje: wycieczka do Aquaparku z rekinami w Redzie, wyjazd do Zoo w Gdańsku i wizyta na Zamku w Malborku.Paralaksa tła

źródło youtube.com by Jacek Drofiak

Sportowo, tanecznie,
z przytupem!

Zapraszamy serdecznie na nasze Zimowiska oraz Kolonie do Polski. Nasze wyjazdy to na pewno bezpieczeństwo ale także bajecznie przygotowany program dla dzieci w wieku 6-18 lat.

W programie naszych wyjazdów łączymy przyjemność z poznawaniem kultury, języka i zwiedzanie ciekawych miejsc... Podczas Zimowisk oferujemy także jazdę na nartach, a w wakacje podczas kolonii pływamy na basenie i nad morzem. Program jest przygotowany dla grupy młodszej oraz starszej.


Koordynatorzy & Partnerzy:


Wspiera nas blisko 20 polonijnych szkół na terenie całej Wielkiej Brytanii. Zadzwoń do nas i sprawdź czy szkoła Twojej pociechy patronuje nasze wyjazdy.

Doświadczenie

Doświadczenie

Prawie 20 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi.
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bardzo ważne dla nas jest bezpieczeństwo Państwa pociech.
Rekomendacje

Rekomendacje

Patronat nad wyjazdami od ponad 20 polonijnych szkół w UK.
Atrakcje

Atrakcje

Nasze wyjazdy to maksymalnie dobrany program atrakcji.