#1 w doświadczeniu pracy z dziećmi i młodzieżą w Wielkiej Brytanii i Irlandii, a od 18 lat w Polsce!

Kolonie, Zimowiska, Zielone Szkoły dla dzieci z Polski oraz całej Wielkiej Brytanii!

Kim jesteśmy?

Od ponad kilku lat organizujemy dla dzieci na emigracji w UK oraz Irlandii – imprezy, spektakle oraz wyjazdy do Polski. Zaczynaliśmy jako kilkuosobowy zespół pełen pasji i doświadczeń w branży turystycznej, dziś można śmiało powiedzieć, że organizujemy wydarzenia dla tysięcy osób, nasze imprezy w UK i Irlandii cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ilość dzieci na naszych wyjątkowych wyjazdach do Polski także stale wzrasta. Teraz nasze biuro łączy dzieci z Polski oraz dzieci z emigracji (UK, Irlandia, Szkocja, Walia, Niemcy, Szwecja, Norwegia).
 

0
Opinii na FB od rodziców
0
Fanów na Facebooku


Dlaczego dla dzieci?

Od prawie 20 lat pracujemy z dziećmi i młodzieżą, dbamy o ich rozwój i przyszłość. Ważne jest dla nas ich poczucie bezpieczeństwa, poznawanie Świata, rozwiązywanie problemów, samodzielność i przede wszystkim aby ich najmłodsze lata były zapamiętane jako NIESAMOWITE I NIEPOWTARZALNE. Staramy się dla dzieci tworzyć najlepsze kolonie, obozy i zimowiska. Nasze wyjazdy mają bawić, inspirować i uczyć. Poprzez burze mózgów oraz inne narzędzia chcemy pobudzać ich do działania, rozwijać wyobraźnie i napędzać ich umiejętności. Tą misję realizujemy dzięki naszej pozytywnej załodze i wieloletniemu doświadczeniu.


Bezpieczny wypoczynek

Najważniejsze dla nas jest BEZPIECZEŃSTWO dzieci. Tworząc i realizując nasze oferty sugerujemy się tylko i wyłącznie bezpieczeństwem i zadowoleniem Państwa pociech. Zacznijmy od początku. Przed realizacją programu kolonii czy zimowiska trzeba jakoś dotrzeć do celu. Wybieramy zaprzyjaźnionego przewoźnika POLONIĘ TRANSPORT, która od wielu lat posiada tzw. rejsowe połączenia pomiędzy Polską a UK. Doświadczenie, nowe autokary oraz przemyślane trasy są gwarancją najbezpieczniej opcji transportu dla Państwa dzieci. Następnie dobieramy atrakcje, aby połączyć nie tylko szaloną zabawę, ale także rozwagę. Przez cały okres trwania wyjazdów staramy się na każdym kroku dbać o bezpieczeństwo milusińskich. Deponujemy dla bezpieczeństwa dzieci tylko określone w umowach kwoty kieszonkowego. Z doświadczenia wiemy, że dziecko wtedy skupia się na realizacji programu wyjazdu i jest wtedy szczęśliwsze. Bezpieczeństwo rodziców gwarantuje również GWARANCJA UBEZPIECZENIOWA, ZEZWOLENIE ORGANIZATORA TURYSTYKI ORAZ WPISY DO KURATORIUM OŚWIATY.


Spotkania oraz opinie

Jesteśmy z Wami praktycznie cały czas, przez cały rok, wszędzie na Świecie gdzie się da! Co pół roku gościmy u Was w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii z naszymi imprezami, spektaklami i animacjami. Stale prosimy Was o kontakt z nami, wymianę opinii, kontaktów, zdjęć oraz wspólnych wyjazdów do końca Świata i o jeden dzień dłużej! Praca z dziećmi oraz ich rodzicami sprawia nam przyjemność. Dziękujemy za wieloletnią współpracę i zaufanie. Powierzacie nam swoje najdroższe skarby życia!


Opinie rodziców

Magdalena D.
Dziękujemy za super wyjazd Do Bukowiny Tatrzańskiej... Victor jechał pierwszy raz na oboz ale raczej nie ostatni:) wrócił super zadowolony.... jeszcze raz dziękujemy za wszystkie atrakcje i opiekę. Pozdrawiamy i do zobaczenia na następnych koloniach!!!!

Magdalena D.
Opinie Facebook
Jagoda S.
Bardzo dziękuje w imieniu moim i mojej córki za super zorganizowane ferie w Bukowinie Tatrzańskiej ..Kelly wróciła szczęśliwa, zadowolona, uśmiechnięta. Jej pierwszy, samodzielny wyjazd był pełen atrakcji i wrażeń..zupełnie nie było czasu na nudę DZIĘKUJEMY - Jesteście godni zaufania i polecenia!!!

Jagoda S.
Opinie Facebook
Karolina I.
Bardzo fajnie zorganizowane zimowisko w Bukowinie Tatrzańskiej 2017! Córcia wyjeżdżała pierwszy raz bez nas - wróciła super zadowolona, pełna wrażeń i wspomnień. Dziękujemy!

Karolina I.
Opinie Facebook
Janusz Z.
Piękna inicjatywa. Organizacja wypoczynku połączona z nauką. Bardzo mi się podoba chociażby z tego względu, że jest też w grupie mój wnuk Michael. Pozdrawiam !

Janusz Z.
Opinie Facebook
Sylwia K.
Bardzo dziękujemy wszystkim organizatorom za wspaniałe zimowisko w Bukowinie Tatrzańskiej , córka wróciła szczęśliwa i ogromna wrażeń, serdecznie polecam dla Wszystkich ! Wspaniała przygoda naszych dzieciaków Pozdrawiam i do zobaczenia...


Sylwia K.
Opinie Facebook
Weronika M.
Moja Córka Oliwia Domagała jest bardzo szczęśliwa zadowolona teraz będzie wyjeżdżać z Wami częściej Dziękuje za dobrą opiekę i atrakcje

Weronika M.
Opinie Facebook
Ewelina B.
Dzieci przywiozly z Zakopanego same mile wspomnienia, nauczyły się wielu nowych rzeczy, nawiązały się nowe przyjaźnie. Już odliczają dni do następnego razu!!! Szkoda ze tak długo trzeba czekać !!! Wyjazd na Zimowisko uważamy za bardzo udany!

Ewelina B.
Opinie Facebook
Edyta J.
Bardzo jesteśmy zadowoleni z organizacji , ekipa przemiła z dobrym podejściem do dzieci. Córka wróciła z Zakopanego bardzo szczęśliwa.

Edyta J.
Opinie Facebook
Paweł Cz.
Bardzo dobra opieka , świetnie zorganizowany czas i dużo atrakcji. Polecam !


Paweł Cz.
Opinie Facebook