"Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały Świat."

Janusz Korczak

mgr Aneta Mikulska
Kierownik kolonijny

Ponad 10-letnie doświadczenie pracy z dziećmi na obozach i koloniach w roli kierownika oraz wychowawcy. Z wykształcenia jest magistrem biologii i edukacji środowiskowej, pracuje w jednym z warszawskich gimnazjów gdzie oprócz funkcji pedagoga jest propagatorem ekologicznego stylu życia. Wielokrotnie pełniła funkcje wychowawcy, kierownika czy animatora imprez dla dzieci o przeróżnej tematyce. Zawsze niezmordowana, z głową pełną pomysłów. Dzieciaki pod jej opieką nigdy się nie nudzą a uśmiech nie schodzi im z buziek. Pogodna, ciepła, serdeczna i nad wyraz opiekuńcza. Jej hasło wywoławcze to „moje Aniołeczki”.

Patryk Wichert
Organizator
Kierownik kolonijny

Absolwent Poławiaczy Pereł Uniwersytetu Jegiellońskiego w Krakowie, Szkoły Liderów Polonijnej, Strażnik Dziedzictwa Kulturowego (National Heritage Board of Poland). Serce prawdziwego podróżnika. Z zawodu jest informatykiem, ale tuż po zakończeniu edukacji w Polsce wyruszył do Irlandii gdzie nabył doświadczenie w biurze podróży. W firmie dba o wszystko co związane od strony administracyjnej i technicznej podczas naszych eventów. Doceniony w 2015 przez Kancelarię Prezydenta Rzeczpospolitej Polski. Wielokrotnie szkolił dyrektorów i prezesów firm z zakresu marketingu w sieci. Na swoim koncie posiada współpracę z wieloma znanymi markami w Polsce i Europie. Posiada kwalifikacje do pełnienia funkcji kierownika wypoczynku nr KK/127/178. W 2017 roku wyruszył na podbój Ameryki, gdzie spędził pół roku.

Maciej Gleba Florek
Instruktor tańca

Maciek jest naszym przyjacielem, który przeprowadził ostatnio w lutym 2017 warsztaty taneczne na naszym zimowisku! Jest zwycięzcą 1. edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”, choreografem i twórcą wielu prestiżowych projektów tanecznych i teatralnych w Europie, Ameryce i Afryce. Występował i prowadził warsztaty w teatrach i przestrzeniach miejskich między innymi w Nowym Yorku, Chicago, Zurychu, Windhoeku, Berlinie, Sankt Petersburgu, Bazylei, Paryżu czy Wiedniu. Współpracował i pobierał liczne nauki u wybitnych twórców teatru tańca: Avi Kaisera, Sebastiana Prantla, Jacka Łumińskiego, Iry Kodiche, „Storma” Rybickiego.

Grażyna Miśkowicz
Pielęgniarka / Kierownik kolonijny

Pracuje prawie 20 lat z dziećmi na obozach konnych, które organizuje. Jest doświadczonym kierownikiem, a na co dzień pielęgniarką.

Pani Grażynka od ponad 16 lat organizuje obozy i kolonie dla dzieci w swojej Stadninie Koni w Runowie. Jest tam Kierownikiem oraz Pielęgniarką. Na co dzień posiada swój gabinet w dwóch szkołach na pomorzu. Uwielbia dzieci, sama jest mamą trójki dzieci.

Iwona Tudaj
Wychowawca kolonijny / Aktor

Pani Iwonka jest z nami już kilka lat, a dzieci ją bardzo dobrze pamiętają. Posiada ogromne doświadczenie pracy z dziećmi.

Absolwentka SGGW w Warszawie – terapia pedagogiczna i wspomaganie rozwoju dziecka. Iwona pracuje odkąd pamięta w Teatrze Pinokio jako animator czasu wolnego dla dzieci. Jest osobą kreatywną, prowadzi zajęcia z muzykoterapii, kultury i sztuki. Uwielbia podróżować, a w 2017 roku podbiła USA przez swoją półroczną podróż po amerykańskich zakątkach!


Agnieszka Król
Wychowawca Kolonijny

Agnieszka jest absolwentką PWSZ. Malarka i Animator w Teatrze Pinokio. Jest także kreatorem scenografii i kukiełek. Na co dzień pracuje z dziećmi w przedszkolach w całej Polsce.

Marek Grzegorczyk
Instruktor narciarstwa

Marek jest nauczycielem WF, sędzią PZN, trenerem II klasy narciarstwa klasycznego, instruktorem sportu w zakresie narciarstwa alpejskiego, zapalony narciarz oraz miłośnik sportowych motocykli.